Wczytuję dane...
Model: K600
Gwarancja: 12 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: LOGITECH
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Produkt pochodzi z wyprzedaży europejskich sieci handlowych . Klawiatura typu QWERTZ niemiecka, brak odbiornika USB!

 Logitech K600 to najnowsza propozycja dla telewizyjnych maniaków. Prócz telewizora z funkcją Smart, urządzenie sparujemy także ze smartfonem niezależnie czy bazuje on na systemie Android czy iOS. Z powodzeniem Logitech K600 sprawdzi się też jako klawiatura komputerowa, choć docelowo zaprojektowano ją z myślą o Smart TV. K600 znajdzie się w sprzedaży już za miesiąc, poznaliśmy także jego cenę.

Czasy, gdy Smart TV obsługiwało się jedynie pilotem przeminęły bezpowrotnie. Było to rozwiązanie na tyle niewygodne, że producenci prędko zaczęli konstruować przeznaczone inteligentnym telewizorom urządzenia typu klawiatura, mysz, czy urządzenia hybrydowe z gładzikiem. Takie sprzęty nie są – trzeba od razu zaznaczyć – jedynie zbiorem klawiszy i touchpadem, bo oferują intuicyjne i wygodne sterowanie telewizorem za pomocą kilku usprawnień. 

Jest tu przede wszystkim wystarczająco dużo klawiszy multimedialnych i funkcyjnych. Przy lewej krawędzi znajdziemy przyciski odpowiadające klawiszom myszy, przycisk przenoszący nas na stronę domową (uprzednio wybraną), przycisk powrotu, przełączania się między oknami, a także ten uruchamiający wyszukiwarkę, dzięki czemu bez dodatkowych ruchów po gładziku prędko przeniesiemy się do wyszukiwarki. Na górze urządzenia nie mogło także zabraknąć szeregu klawiszy do sterowania multimediami. Łatwo przesuniemy więc np. serial do wybranego momentu, bądź go zatrzymamy. Tutaj także będziemy sterować głośnością czy jasnością wyświetlanego obrazu.

Tuż nad gładzikiem znalazł się okrągły D-Pad, który pełni prostą funkcję zbieżną z klawiszami strzałek na standardowych klawiaturach. Jest on umiejscowiony w wygodnym  miejscu i ułatwi przemieszczanie się między przeglądaną zawartością, a także jej zatwierdzanie. Również gładzik oferuje coś więcej niż zwykłe przesuwanie kursorem po ekranie. Nie obca jest mu funkcja multitouch czy zatwierdzanie wyboru pojedynczym wciśnięciem.

Klawiatura waży 500 gramów przy wymiarach 20 x 367 x 117 mm. Logitech K600 pozwoli na jednorazowe komunikowanie się z trzema urządzeniami jednocześnie, naturalnie dzięki łączności Bluetooth, a jej zasięg to 15 metrów. Warto także wiedzieć, że preinstalowane funkcje klawiatury można dowolnie zmieniać za pomocą aplikacji Logitech Options.

 

Polecamy