Wczytuję dane...
Model: 20280
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: lionelo
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Fotelik samochodowy i-Size Lukas + GRATIS! KOMPLET ZASŁONEK SAMOCHODOWYCH DLA DZIECI!(2SZT) DO WYBORU komplet FROZEN LUB AUTA.

UWAGA!! PRZY ZAKUPIE PROSZĘ PODAĆ NAZWĘ WYBRANEGO KOMPLETU - FROZEN LUB AUTA. Przy braku informacji wzór zostanie wybrany losowo.

Lukas to fotelik samochodowy, który nie tylko jest zgodny z najbardziej restrykcyjnymi standardami bezpieczeństwa (R129 - i-Size), ale nawet znacznie je przewyższa. Fotelik zaprojektowany razem z renomowanym włoskim studiem ZAAFDesign, montowany za pomocą systemu ISOFIX oraz nogi stabilizującej, to gwarancja bezpiecznej podróży.
Dzięki zaawansowanej technologicznie konstrukcji Lukas zapewnia całościową ochronę - skorupa wykonana z wytrzymałego polipropylenu oraz polistyrenu ekspandowanego jest wsparta zaawansowanym systemem ochrony bocznej (SIP), na który składają się również polipropylen, poliamid z włóknem szklanym oraz pianka z pamięcią kształtu. Dzięki takiemu doborowi materiałów, a także odpowiedniej głębokości zagłówka, Lukas chroni maluszka podczas uderzeń z każdego kąta - również tylnych oraz bocznych, co zostało potwierdzone wymagającymi crash-testami.
Lukas zapewnia ogromne możliwości dopasowania do małego podróżnika, dzięki czemu podróż jest zawsze nie tylko bezpieczna, ale także komfortowa. W zależności od wzrostu dziecka fotelik montowany jest tyłem lub przodem do kierunku jazdy, w każdej pozycji umożliwiając 4-stopniową regulację oparcia. Regulacja zagłówka jest zintegrowana z pasami, dzięki czemu jest wyjątkowo prosta, a maluszkowi jest zawsze wygodnie.
O komfort małego podróżnika dba także wkładka redukcyjna w systemie Dri-Seat - 3-warstwowa struktura materiału zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza, dbając o skórę maluszka.

Zalety produktu

  • Sprzączka renomowanej włoskiej marki Sabelt
  • Wkładka lędźwiowa dla zdrowej pozycji kręgosłupa
  • Antypoślizgowe otulinki zapobiegające zsuwaniu się pasów
  • Magnesy na pasy po rozpięciu - koniec z zaplątanymi pasami!
  • Najwyższy standard bezpieczeństwa
i-Size to najnowsza norma bezpieczeństwa, wypracowana przez lata badań w renomowanych ośrodkach na całym świecie. Po szczegółowych analizach przyczyn oraz efektów wypadków naukowcom udało się osiągnąć nowy standard, który znacznie poprawia bezpieczeństwo małych pasażerów.
Crash testy - każdy fotelik i-Size musi zaliczyć rygorystyczne testy zderzeniowe - czołowe, tylne oraz boczne przy użyciu wysokoczułych manekinów
Lepsze dopasowanie - foteliki i-Size dobiera się nie pod względem wagi, a wzrostu dziecka
Montaż - foteliki i-Size muszą być montowane za pomocą systemu ISOFIX wspieranego przez dodatkowe mocowania - nie ma możliwości korzystania ze standardowych pasów samochodowych. Zapewnia to nie tylko większe bezpieczeństwo, ale także znacznie ułatwia i przyspiesza odpowiednią instalację fotelika

Specyfikacja

Model - Lukas
Przedział wzrostu - od 45 do 105 cm
Przedział wagowy - od 0 do 18 kg
Montaż - ISOFIX i noga stabilizująca, przodem, lub tyłem do kierunku jazdy
Regulacja oparcia: Tak, 4 poziomy w pozycji przodem i tyłem do kierunku jazdy
Regulacja zagłówka: Tak, 7 stopniowa
Materiał
Podstawa: Polipropylen (PP) wzmacniany EPS
Tapicerka: 100% Poliester
Certyfikaty
TUV Rheinland
ECE R129
Polecamy