Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka: Wysyłka gratis!
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Produkt powystawowy może posiadać lekkie ryski nie mające wpływu na użytkowanie

FitBit Charge 2 S

Inteligentna opaska FitBit Charge 2 nauczy Cię, jak czerpać więcej korzyści z codziennej aktywności.

Automatycznie zapisze tętno, dopasowując intensywność ćwiczeń do Twojej wydolności. Monitorując stale serce zapobiegnie przetrenowaniu, informując na jak wiele możesz sobie jeszcze pozwolić.

FitBit Charge 2 pomoże Ci także wdrożyć zdrowe nawyki i pokaże, jak radzić sobie ze stresem. Jest tak wygodna, że możesz ją nosić przez całą dobę, bo w nocy również będzie dla Ciebie pracować, mierząc długość oraz jakość snu.

FitBit Charge 2 w rozmiarze S powstała z myślą o drobnych i kobiecych nadgarstkach.

Automatyczny pomiar tętna

Zdarza się, że dzień zaczynasz w pośpiechu, albo chcesz jak najszybciej przejść do ćwiczeń. Z tą myślą smartband FitBit Charge 2 wyposażono w funkcję automatycznego rejestrowania pulsu. Nie musisz pamiętać, żeby ją włączyć, bo opaska zrobi to samoczynnie.

Gdy tylko wstaniesz urządzenie zacznie śledzić aktywność, liczyć kroki i spalone kalorie. Jeśli zaczniesz zbyt intensywnie trenować aplikacja FitBit poinformuje Cię o tym fakcie. Wszystko masz pod kontrolą.

Cardio Fitness

Funkcja Cardio Fitness wskaże Twoje tętno spoczynkowe, będące najlepszym markerem wydolności organizmu. Na przejrzystym wykresie zobaczysz obecny wynik w porównaniu do optymalnego. W ten sposób zrozumiesz, jak wiele trzeba jeszcze poprawić.

Prześledzisz też odczyty z poprzednich dni, mierząc postępy i porównując rezultaty. Cardio Fitness ułatwi również dopasowanie ćwiczeń do wieku oraz płci.

Śledzenie aktywności

Twoja aktywność to nie tylko bieganie i siłownia. Każdego dnia możesz dbać o formę, przechodząc co najmniej 250 kroków piechotą. FitBit Charge 2 będzie Ci o tym przypominać codziennie. Oprócz tego policzy Twój każdy krok i przebytą odległość. Wyświetli też ilość spalonych kalorii. Wszystko to przez 5 dni z rzędu na jednym ładowaniu.

Kiedy położysz się spać ekran OLED przejdzie automatycznie w tryb uśpienia. Opaska będzie jednak pracować dalej, mierząc długość i jakość snu. Rankiem obudzi Cię delikatny alarm wibracyjny, zaczynając kolejny dzień pełen energii.

Zrównoważony oddech

Czy wiesz, że to właśnie oddech definiuje Twoją wydolność? Dostarczając do organizmu odpowiednią dawkę tlenu możesz trenować dłużej, a przede wszystkim efektywniej. Poprawi się także Twój sen. Zaczniesz sypiać głębiej i lepiej wypoczniesz.

Oddech wpływa również na koncentrację. Głębokie, powolne oddechy redukują też stres, pozwalając odprężyć się po ciężkim dniu. Dlaczego o tym piszemy? Bo FitBit Charge 2 nauczy Cię, jak poprawnie oddychać.

Trenuj tak, jak lubisz

Z opaską FitBit Charge 2 możesz dalej uprawiać ulubiony sport. Nie przestawaj biegać, jeździć na rowerze, grać w piłkę nożną, koszykówkę, chodzić na fitness, zumbę, czy do siłowni. Smartband automatyczne rozpoznaje rodzaj wykonywanych ćwiczeń i mierzy aktywność. Tak działa Tryb Multi-Sport.

Połącz zegarek ze swoim smartfonem i korzystaj z jego GPS. Zarejestruje dzięki temu przebyte trasy i pokaże je na mapie smartfona. Zmierzy też tempo oraz odległość. Wszystkie dane są następnie archiwizowane, więc sprawdzisz je w każdej chwili.

Polecamy