Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 8.99 PLN
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
Ten kompleksowy system pielęgnacji skóry i wzrostu włosów, może cicho odwrócić proces starzenia i przywrócić młodą skórę, usunąć trądzik i zmniejszyć blizny potrądzikowe, wspomóc wzrost włosów. Różdżka do skóry wykorzystuje wibracje maszynowe o wysokiej częstotliwości, aby przyspieszyć krążenie krwi, produkcję kolagenu i komórek, aby poprawić i zmniejszyć plamy starcze, trądzik, zmarszczki, zwiotczenie skóry, drastycznie poprawić starzejącą się skórę, dobrze służy do wybielania i napinania skóry.
Możesz wybrać różne elektrody, aby rozwiązać każdy problem - Rurka grzybkowa do szerokiego obszaru; Rurka językowa do wrażliwych obszarów, takich jak cienie pod oczami; Rurka wygięta na miejsca trądzik, pryszcze; Rurka grzebieniowa do stymulacji krążenia w skórze głowy w celu wzrostu nowych włosów.
 CZTERY METODY UŻYCIA can: Można wybrać metody urządzenia do pielęgnacji twarzy, które są pośrednią wysoką częstotliwością, bezpośrednią wysoką częstotliwością, metodą pielęgnacji włosów i metodą iskrzenia, zgodnie z twoją specyficzną potrzebą skóry, włosów lub ciała.
„ŁATWE W UŻYCIU”: Włóż żądaną elektrodę szklaną do urządzenia o wysokiej częstotliwości, delikatnie wciśnij elektrodę i powinna po prostu zatrzasnąć się na miejscu. Następnie ustaw maszynę wysokiej częstotliwości na poziom zerowy i włącz ją. Jest bezpieczny i przenośny.
„PERFEKCYJNY SYSTEM PIELĘGNACJI SKÓRY”: ATP (Adenozynotrifofat) wpływa na poprawę metabolizmu organizmu i jest głównym źródłem energii w organizmie. APREUTY Skin Wand stymulując syntezę ATP w celu spowolnienia procesów starzenia, sprawia, że ​​skóra jest młodsza. 
Prądy o wysokiej częstotliwości - zwane w kosmetyce prądami Darsonvala wykorzystuje się w celu pobudzenia przemiany materii, wzmocnienia przepływu krwi w skórze powodując miejscowe przekrwienie, ale przede wszystkim mają one działanie powierzchniowo dezynfekujące i antyseptyczne.
Darsonval jest aparatem podłączanym bezpośrednio do sieci elektrycznej .Urządzenie jest niezwykle poręczne i zwarte, uchwyt ma wbudowany włącznik / wyłącznik jednocześnie regulujący natężenie prądu. W wyposażeniu urządzenia znajdują się ponadto 3 elektrody szklane, które można wybierać w zależności od powierzchni skóry poddawanej zabiegowi.
 
- Elektroda prętowa (sztyftowa) - do usuwania pojedynczych zanieczyszczeń.
- Elektroda w kształcie grzyba (grzybek) - nadaje się do dezynfekcji całej twarzy.
- Elektroda grzebieniowa - do rewitalizacji skóry głowy, pobudza porost włosów, zapobiega wypadaniu włosów.
Polecamy