Wczytuję dane...
Kod producenta: SP-1101W V2
Gwarancja: 12 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 8.99 PLN
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Towar nowy powystawowy pochodzi z wyprzedaży europejskich sieci handlowych . Nie posiada płyty cd 

Smart Plug Edimax SP-1101W V2
To praktyczne, inteligentne gniazdko od Edimax umożliwi Ci kontrolę nad domowymi urządzeniami elektronicznymi, aby uczynić go bardziej dynamicznym i funkcjonalnym. Po uruchomieniu i podłączeniu do niego urządzenia, Smart Plug SP-1101W V2 pozwala na jego zdalne włączanie lub wyłączanie, a także stworzenie harmonogramu automatycznego sterowania zasilaniem.

Gniazdo Smart Plug Edimax SP-1101W V2 bezprzewodowe (Wi-Fi, Alexa) smartfon


Inteligentny dom z aplikacji na smartfona
Konfiguracja nigdy nie była łatwiejsza - wszystko odbywa się na smartfonie lub tablecie. Urządzenia SmartPlug Edimax umożliwiają kontrolę zasilania za pomocą aplikacji zainstalowanej na urządzeniu mobilnym. SP-1101W v2 może również wysyłać na email informację o tym, że podłączone do niego urządzenie zostało ręcznie włączone bądź wyłączone.

Co ważne, możesz również włączać i wyłączać urządzenia elektryczne i elektroniczne przez Amazon Alexa. Wykorzystaj kontrolę głosową, aby uzyskać pełną kontrolę!

Edimax SP-1101W V2 Aplikacja EdiSmart, Amazon Alexa
łatwa obsługaKontrola i wygoda
SP-1101W v2 umożliwia włączenie lub wyłączenie lampki nocnej, ekspresu do kawy czy innych urządzeń, za pomocą smartfonu. Aplikacja EdiSmart pozwala również sprawdzić stan SmartPlugów z każdego miejsca i o każdej porze, dając pewność, że żadne urządzenie nie pozostało włączone przez przypadek.

SmartPlug Edimax SP-1101W v2 umożliwia zapisanie harmonogramu włączania i wyłączania urządzeń, co pozwala zmniejszyć zużycie energii, a przez to i wysokość rachunków za prąd.

Edimax SP-1101W V2 Łatwa konfiguracja i wygoda
ustawienia
Inteligentne powiadomienia
Po uruchomieniu Smart Plug SP-1101W V2 możesz na bieżąco otrzymywać powiadomienia e-mail, m.in. o zdarzeniach alarmowych. Pomaga to pozostać w komfortowym środowisku domowym, jednocześnie wygodnie kontrolując urządzenia gospodarstwa domowego.Smart Plug Edimax SP-1101W V2

Specyfikacja
Łączność
Wi-Fi
Częstotliwość
2,4 GHz
Funkcje
Zdalne zarządzanie
Harmonogramy zasilania
Zarządzanie
Aplikacja mobilna
Kompatybilność
Smartfony
Tablety
Wymagania systemowe
Android
iOS
Zabezpieczenia
WPA
WPA2
WPS
Dodatkowe informacje
Przycisk WPS
Wysokość
105 mm
Szerokość
64 mm
Głębokość
60 mm
Waga
180 g

Polecamy