Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 8.99 PLN
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Czy to w domu, czy w podróży - dzięki kostce wtykowej ipuro możesz cieszyć się ulubionym zapachem ipuro podczas każdej podróży. Kostka plug-in ipuro jest najlepszym towarzyszem podróży, tworząc atmosferę przytulności podczas każdej podróży. Elektroniczne dyfuzory ipuro AIR PEARLS zostały opracowane specjalnie dla pachnących kapsułek zapachowych ipuro AIR PEARLS. Znakomite nuty zapachowe są powoli uwalniane do pokoju i tworzą wyjątkowe miejsce dobrego samopoczucia. Wybierz swoje ulubione kapsułki AIR PEARLS i poczuj delikatną magię zapachów pokojowych w domu.

  • Elektroniczny dyfuzor zapachowy do użytku w podróży
  • Materiał: tworzywo sztuczne z powłoką gumową, matowy
  • Wymiary: dł .: 5,5 cm x szer: 5,5 cm x wys: 9,3 cm
  • Kolor: czarny

Informacja: Moduł wtyczki ma dwie funkcje:

1) Praca przerywana: dotknij raz logo trybu (A). Światło LED zmienia kolor na biały. W tym trybie urządzenie działa w następujący sposób: 10 minut WŁ., 5 minut WYŁ. Po 5 godzinach urządzenie automatycznie przechodzi w tryb gotowości.

2) Praca ciągła: dwukrotnie dotknij logo trybu (B). Lampka LED zmienia kolor na zielony. W tym trybie urządzenie działa nieprzerwanie przez 3 godziny. Następnie urządzenie automatycznie przełącza się w tryb gotowości. Dotknij trzy razy logo trybu (C), aby przełączyć urządzenie w tryb gotowości. Jeśli urządzenie jest w trybie gotowości i nie jest używane przez 30 minut, wyłącza się automatycznie.

Polecamy