Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 8.99 PLN
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Finish All in 1, tabletki do zmywarki, 26 sztuk

Potężny Powerball usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy tłuszczu oraz plamy kawy i herbaty - zapewniając idealnie czyste naczynia i szkło.Zalecane przez wiodących producentów zmywarek. Wydajne zmywanie z ochroną szkła, z systemem niskotemperaturowym i siłą rozpuszczania tłuszczu - tabletki bez problemu usuwają wysuszone rzeczyBezfosforanowe wielofunkcyjne tabletki: dzięki wbudowanemu nabłyszczaczowi i funkcji soli usuwają resztki i osady. Z klasycznym zapachem.

Wydajne tabletki do zmywarki chronią przed uporczywymi plamami i brudem!Instrukcje użytkowaniaUżywaj tylko suchymi rękami! Umieścić 1 tabletkę w suchej komorze dozującej. Używaj z programami 50/55 C lub programy automatyczne dla optymalnegorezultatu prania. Nie używaj programów krótkich / szybkich (30 minut). Prawidłowo zamknij torbę. Przechowywać w chłodnym isuchym miejscu.

Finish jest światowym liderem na rynku detergentów do zmywarek i może pochwalić się długą tradycją i wieloma innowacjami.Finish postawił sobie za cel pomaganie ludziom w zdobywaniu czystych naczyń i jest teraz sprzedawany w ponad 40 krajach na całym świecie. Finish to najpopularniejsza marka polecana przez wiodących producentów zmywarek

Polecamy