Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 8.99 PLN
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

ULTRASONIC SLIMMING Urządzenie usuwające cellulit

Urządzenie do usuwania cellulitu, ultradźwiękowe urządzenie na podczerwień EMS kawitujące urządzenie do usuwania cellulitu i utraty masy ciała skóra zaciągana na biało

  • ✔ Maszyna do odchudzania wagi – bezpieczne urządzenie antycellulitowe do odchudzania ciała, aby chronić seksowne ciało przed uszkodzeniami pigułek dietetycznych i zapewnić bezpieczny sposób na odchudzanie bez skutków ubocznych.
  • ✔ EMS: pobudza grupy skóry i mięśni za pomocą EMS. Pokaż, jak zaczynają się poruszać mięśnie pod stymulacją. Pomaga w zużyciu energii. Pomaga w odchudzaniu.
  • ✔ Wielofunkcyjne urządzenie do masażu – EMS + podczerwień + ultradźwięki, trzy super smukłe urządzenie w jednym urządzeniu. Skutecznie rozpuszczaj tłuszcz, uformuj swoje ciało i pielęgnuj tkankę skóry.
  • ✔ Funkcja promieniowania podczerwieni – długość fali podczerwieni od 8 do 12 μm, odmładza aktywność komórek, przyspiesza przemianę materii ciała, naprawia rozstępy i antycellulit, aby przywrócić pierwotną wytrzymałość i elastyczność skóry.
  • ✔ Wibracje ultradźwiękowe – wibracje ultradźwiękowe przyspieszają przemianę materii i tkankowej o ponad 100 000 razy na sekundę i umożliwiają lepsze wchłanianie produktów do pielęgnacji skóry. Działa przeciwko zmarszczkom, zwalcza strefy tłuszczowe i ujędrnia skórę.
Polecamy