Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 8.99 PLN
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

ZESTAW DO BRODY LUKSUSOWY ROLLER SERUM GRZEBIEŃ

Luksusowy zestaw do pielęgnacji i porostu brody - idealny prezent dla brodacza!

Zestaw do pielęgnacji brody to idealny prezent dla każdego mężczyzny marzącym o idealnym zaroście. Świetny dla chłopaka, męża, brata, taty czy dziadka “drwala” Zestaw Bellezon zadba o najbardziej wymagające brody! Nowość na rynku polskim, produkt który podbił Skandynawię i Australię.

W skład zestawu wchodzą:

  • Sanitizer przeznaczony do dezynfekcji i utrzymywania rollera w czystości.
  • Roller do brody inaczej masażer,  który  maksymalizuje wchłanianie serum i stymuluje uśpione  mieszki włosowe do pracy.
  • Serum aktywujące, stymuluje komórki skóry brody przez co przyspiesza wzrost zarostu i wpływa na jego gęstość.
  • Podręczny grzebień do czesania zarostu.
  • Wszystko zapakowane w luksusowe pudełko.

Sanitizier czyli  środek do dezynfekcji rollera

Zawsze stosuj środek do dezynfekcji przed i po wykonaniu masażu. Dzięki temu unikniesz infekcji . Spryskaj  2-3 razy głowicę wałka i pozostaw do wyschnięcia na  20 -30  sekund. Twój roller jest gotowy do wykonania masażu.

Twój osobisty roller do masażu brody

Jest męskim odpowiednikiem dermarollerów dla kobiet. Służy do masażu skóry brody. Masaż rollerem  przygotowuje skórę brody do maksymalnego wchłonięcia  przez komórki skóry substancji aktywnych serum. Masaż jest skuteczny dzięki pracy tytanowych mikroigieł ( w ilości 540 szt. na wałku rollera), które podczas masażu otwierają mieszki włosowe i przygotowują je do przyjęcia kosmetyku. Pamiętaj aby przed i po zabiegu zdezynfekować roller i przechowywać go w higienicznym etui z zestawu. Masażer jest tylko Twój - nie pożyczaj go innym potencjalnym brodaczom. Nie wykonuj masażu jeśli masz podrażnioną lub skaleczoną skórę.

Serum aktywujące

Serum aktywujące  będzie najlepszym paliwem wzrostowym dla twojej brody. Jego użycie po wykonaniu masażu rollerem powoduje że Twoja skóra zaczyna stymulować nowe włosy do wzrostu, które stają się coraz grubsze i mocniejsze,  przy jednoczesnym odżywieniu i nawilżeniu samej skóry. Serum stworzone  jest w całości z naturalnych składników, takich jak: azjatycki żeń-szeń, uważany za silny i tonizujący naturalny składnik większości kosmetyków z półki Premium, zwiększający krążenie krwi oraz biotyny i argininy. Pierwsze  widoczne rezultaty, przy regularnym stosowaniu serum to około 30 - 60 dni. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, wystarczy nałożyć 1-2 dawki z pompki  i wcierać okrężnymi ruchami w pożądany obszar.

Podręczny grzebień do czesania zarostu

Traktuj go jako swój  grzebień motywacyjny w procesie zapuszczania brody. Czesanie brody ma również ogromny wpływ na jej porost. Możesz go używać  gdziekolwiek jesteś i kiedy chcesz. Jego mały rozmiar pozwala go dołączyć do Twoich podręcznych akcesoriów codziennego użytku.

Kolejność wykonywania czynności podczas masażu:

  1. Umyj i osusz brodę
  2. Zdezynfekuj swój roller  za pomocą  środka dezynfekującego (Sanitizer)
  3. Masuj skórę brody rollerem 10 razy poziomo i pionowo z lekkim naciskiem (masaż nie  powinien sprawiać bólu)

4.Wmasuj serum w brodę.

5.Ponownie zdezynfekuj swój roller

6.Powtarzaj regularnie masaż z aplikacją serum  dwa razy w tygodniu

7.Używaj grzebienia mot

Polecamy