Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 8.99 PLN
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

SUMMER FOOT MASKA DO STÓP

Opis produktu

 

SUMMER FOOT Premium maska ​​do usuwania rogówki I aksamitnie miękkie i delikatne stopy już po jednym zastosowaniu.

 

Giętkie i zadbane stopy w mgnieniu oka

Maska do stóp Summer Foot pozwala odkryć nowy świat pielęgnacji stóp. Wielu klientów zainspiruje Cię wybranymi składnikami i najwyższą jakością - i mam nadzieję, że wkrótce też! Aplikacja delikatnie i łatwo usuwa stopy z rogówki. W tym celu maski muszą być tylko zakryte i działać. Uniwersalny rozmiar masek w kształcie skarpetek zmieści nawet największe lub najmniejsze stopy. Podaruj sobie zrelaksowaną pielęgnację stóp bez kłopotów z pocieraniu, tarciem lub skaleczeniem.

 

Krok 1

Najpierw wyjmij maski z opakowania i połóż je przed sobą. Następnie rozetnij maskę, otwierając wzdłuż linii przerywanej. Możesz teraz włożyć jedną stopę w maskę i ją naprawić. Aby to zrobić, zdejmij naklejkę z maski i przyklej ją do maski, tak aby maska ​​znajdowała się blisko kostki. Powtórz ten krok dla drugiej stopy. Teraz pozwól, aby maski były wciągane przez maksymalnie 2 godziny.

 

Krok 2

Po 5-7 dniach zauważysz, że Twoja skóra stała się bardziej sucha od momentu użycia. To znak, że działa. Twoja skóra zacznie się łuszczyć i można ją teraz łatwo i bezboleśnie zdjąć.

 

Krok 3

Po 7-10 dniach Twoje stopy przestaną się łuszczyć i będą teraz gładkie, zadbane i miękkie!

Polecamy