Wczytuję dane...
Model: Jerry Lee
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Auna
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Towar pochodzi z wyprzedaży europejskich sieci handlowych  powystawowy, może posiadać podniszczone opakowanie nie mające wpływu na użytkowanie. Każdy produkt jest sprawdzany pod względem poprawności działania.

Nadchodzi czas na ponowne wyjęcie starej kolekcji płyt i oddanie się nostalgicznym wspomnieniom o dawnych czasach.

To, co na pierwszy rzut oka wygląda na piękny kufer retro z lat 50-tych, mieści w sobie nowy, przenośny gramofon Jerry Lee marki Auna. Odtwarza on nie tylko trzy różne wielkości płyt, ale posiada poza tym możliwość zdigitalizowania ulubionych płyt w kompaktowym, cyfrowym formacie.

W tym celu dysponuje tylnym złączem USB, poprzez które sygnał z płyty gramofonowej można w prosty sposób nagrać na komputer. Złącze to służy

jednocześnie do zasilania gramofonu Jerry Lee. W zakresie dostawy znajduje się odpowiedni kabel USB oraz adapter sieciowy do podłączania prądu z sieci.

Gramofon Jerry Lee marki Auna nie wymaga dodatkowych głośników, ponieważ w jego zmyślnej obudowie kufrowej zamontowano już dwa głośniki stereo. Poza tym posiada on tylne wyjście cinch z możliwością podłączenia zewnętrznych głośników. Głośność reguluje się płynnie i bezpośrednio regulatorem obrotowym umieszczonym na urządzeniu.

Polecamy