Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka: Wysyłka gratis!
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

TOWAR POCHODZI Z WYPRZEDAŻY EUROPEJSKICH SIECI HANDLOWYCH W ZESTAWIE BRAK DODATKOWYCH NAKŁADEK 

Libratone TRACK+

Słuchawki bezprzewodowe bluetooth

Poznaj nasze bezprzewodowe słuchawki TRACK +. Pozwala dostroić się do bogatego dźwięku i wszystkiego innego. Bez względu na to, czy dojeżdżasz do pracy, trenujesz, podróżujesz, czy po prostu odpoczywasz, TRACK + jest idealnym wyborem.

 • Doskonały dźwięk do muzyki i połączeń: Track + jest wyposażony w podwójną redukcję szumów mikrofonu, co zapewnia imponującą jakość dźwięku i optymalne tłumienie szumów tła podczas połączeń telefonicznych.
 • Aktywne tłumienie hałasu dostosowuje się do otoczenia: CityMix smart automatycznie dostosowuje poziom tłumienia hałasu do otoczenia.
 • Ciesz się nawet 8 godzinami bezprzewodowego odtwarzania muzyki, w pełni naładowanym w niecałą godzinę. Aktywna redukcja hałasu: 20 dB (maks.)
 • Odporne na pot i zachlapanie dla aktywnego stylu życia: odporna na pot i zachlapanie konstrukcja (IPX4) oraz pięć różnych wkładek dousznych zapewnia stabilne i wygodne noszenie w dowolnym miejscu i czasie.
 • Ultralekka ergonomiczna duńska konstrukcja: jedna z najlżejszych i najbardziej kompaktowych bezprzewodowych słuchawek dousznych ANC na rynku.

Bezprzewodowy zestaw douszny Libratone TRACK + z CityMix Smart, czteropoziomowym aktywnym tłumieniem hałasu. Jeden z najlżejszych i najmniejszych słuchawek z redukcją szumów na rynku Twój stały towarzysz dla super dźwięku bez hałasu otoczenia.

Przyjazne dla skóry miękkie powierzchnie, nieplączące się miejsce do przechowywania oraz konstrukcja o niskim współczynniku tarcia, odporna na pot i zachlapania sprawiają, że idealnie nadaje się do aktywnego stylu życia. Dzięki dwóm mikrofonowemu tłumieniu szumów dla bezproblemowych połączeń telefonicznych, oszczędzającemu energię automatycznemu wyłączaniu i bujnemu 8-godzinnemu czasowi działania, jest idealnym partnerem do wszystkiego, co robisz.

Więcej dźwięku, mniej hałasu

Ciesz się muzyką bez zakłóceń. TRACK + jest wyposażony w czterostopniową redukcję szumów, którą można ręcznie regulować lub ustawić tak, aby automatycznie dostosowywała się do otoczenia.

Ultralekki duński design

Duży dźwięk wykonany pięknie kompaktowy

Jedno z najlżejszych i najwygodniejszych bezprzewodowych słuchawek na rynku z redukcją szumów. Wykonany z miękkiego i przyjaznego dla skóry materiału, TRACK + oferuje również 5 końcówek dousznych, które zapewniają idealne dopasowanie za każdym razem.

Czas pracy baterii

Graj w kółko

Dzięki czasowi pracy baterii do 8 godzin TRACK + gwarantuje, że nigdy nie zabraknie Ci muzyki. Sprytna technika automatycznie uśpia go, gdy nie jest używany, i budzi go po wykryciu ruchu, z pełnym ładowaniem w ciągu 1 godziny.

Wszystko o dźwięku

Ciesz się pełniejszym, bogatszym dźwiękiem dzięki innowacyjnej, czterostopniowej, regulowanej eliminacji szumów, która dostraja tło, oraz CityMix Smart, który automatycznie dostosowuje się do twojego otoczenia. I odbieraj połączenia idealnie wyraźnie, dzięki podwójnej redukcji szumów mikrofonu, która dokładnie tłumi szumy tła.

Do 8 godzin muzyki

W pełni naładuj się w niecałą godzinę i ciesz się do 8 godzin bogatej, bezprzewodowej muzyki. Innowacyjna technologia automatycznie usypia słuchawki, gdy nie są używane, i natychmiast budzi się przy pierwszym ruchu.

Niezwykle lekki ergonomiczny duński design

Jeden z najlżejszych i najbardziej kompaktowych bezprzewodowych wkładek dousznych ANC na rynku. Kuty z miękkiej, przyjaznej dla skóry i nieplączącej się gumy. Dostępny z pięcioma różnymi wkładkami dousznymi, zapewniającymi wygodne i stabilne dopasowanie za każdym razem.

Odporny na pot i zachlapanie

Konstrukcja odporna na pot i zachlapanie sprawia, że ​​Track + jest gotowy do działania i odporny na warunki atmosferyczne

CityMix® Smart adaptacyjna redukcja szumów

Czterostopniowa regulowana redukcja szumów CityMix® zapewnia, że ​​nic nie dostanie się między tobą a twoją muzyką, a CityMix® Smart automatycznie dostosowuje się do otoczenia.

Poziom 1: Przejdź - Rozmawiaj z ludźmi bez zdejmowania słuchawek - 80% hałasu zewnętrznego

Poziom 2: Pasywny ANC - Ciesz się muzyką, ale nadal obserwuj otoczenie - 60% hałasu zewnętrznego

Poziom 3: 50% ANC - Słuchaj muzyki ze świadomością w hałaśliwych miejscach - 30% hałasu zewnętrznego

Poziom 4: 100% ANC - Zanurz się w muzyce z ograniczonym dystrakcją od szumu tła - <10% hałasu zewnętrznego

Wymiary i waga

 • Długość: 794 mm
 • Szerokość: 3,3 mm
 • Waga: 28 g

Moc

 • Czas działania baterii do 8 godzin
 • Ładowanie przez micro USB
 • Naładuj w ciągu 1 godziny

Usługi muzyczne i treściowe

 • Odtwarzaj wszystko przez Bluetooth.

Dostępność aplikacji

 • Dostępne przez Apple i Google Play.

Wejścia

 • Bluetooth 4.1 AptX.

Jednostki napędowe

 • 2 x 11,8 mm.

Aktywna redukcja szumów

 • 20 dB (maks.).

W pudełku

 • Słuchawki bezprzewodowe TRACK +
 • Kabel ładujący USB 2.0
 • Szybka porada