Wczytuję dane...
Model: 27649AA82
Gwarancja: 12 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Plum
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Produkt może posiadać uszkodzone opakowanie nie mające wpływu na zawartość

Wyjątkowa, pięknie zaprojektowana huśtawka gniazdkowa, która pasuje do konwencjonalnych ram huśtawkowych! Ergonomiczny plum ® Huśtawka gniazdowa Glide zapewnia, że zajmuje tylko jedno miejsce na ramie obok innych elementów huśtawkowych. To rozwiązanie oferuje pełną wartość zabawy i komfort.

plum ® Huśtawka do gniazd Glide oferuje miejsce dla dwóch osób i jest wyposażona w zdejmowane poduszki siedzeniowe na obu końcach wydłużonej ramy. Gniazdo można przekształcić z huśtawki dla dwojga dzieci w hamak z zagłówkiem, którym mogą cieszyć się również dorośli! Idealne dla wszystkich grup wiekowych! Rama i uchwyty posiadają solidną wyściółkę zapewniającą dodatkowe bezpieczeństwo podczas zabawy. Pozwól swojej rodzinie odkryć wiele możliwości tej huśtawki!

Szczegóły:

  • Wymiary: 160 x 52 x 19 cm
  • Możliwość obciążenia do 100 kg
  • Wiek: od 3 lat


Uwaga
Tylko do użytku domowego. Używać tylko pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej! Nie nadaje się dla dzieci poniżej 36 miesięcy z powodu długich sznurków. Niebezpieczeństwo uduszenia! Niebezpieczeństwo upadku! Nadaje się do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków.