Wczytuję dane...
Model: 20203
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: hasbro
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

 KRAINA LODU 2 POP UP STRAGAN W ARENDELLE + LALKA

image

Hasbro - Frozen Kraina Lodu II - Pop Adventures - Walizeczka - Stragan Anny w Arendelle - E7080

Zainspirowane nowymi i epickimi przygodami w grze Disney's Frozen 2, zabawki Pop Adventures oferują ekscytujące wrażenia podczas zabawy. Dzieci będą zachwycone otwieraniem skrzynki i oglądaniem kultowej sceny pojawiającej się tuż przed ich oczami! Ten efekt wyskakujący jest dostarczany przez materiał zestawów - miękki plastik, który zapada się, gdy zestaw jest zamknięty i podnosi się gdy zestawy jest otwarty! Skrzyneczka posiada wygodną rączkę do przenoszenia.

image

Zestaw skrywa w sobie wiejski sklepik z Arendelle z filmu Kraina Lodu II. W zestawie jest również laleczka Anna w żółtej sukni oraz z piękną fryzurą. Dodatkowo są również akcesoria oraz butelki z miksturami aby dzieci mogły odgrywać wiele ulubionych scen z Krainy Lodu 2. Następnie przechowuj wszystkie akcesoria w zestawie na następny raz.

Bordowa walizeczka kryje w sobie wiele wspaniałych niespodzianek! Dostęp do niej można uzyskać przekręcając złoty kluczyk, którzy posiadają tylko nieliczni. Dołącz do świata magicznej wioski Arendelle i rozpocznij niekończącą się przygodę!

image

Po otwarciu tajemniczej walizeczki naszym oczom ukazuje się malutki stragan należący do Anny. Wioska Arendelle zaopatrywana jest w najlepsze produkty, których nie sposób znaleźć nigdzie indziej. Niewielki sklepik Anny ukryty jest pod niebieskim daszkiem - klienci mogą znaleźć tam wiele pysznych specjałów. Skrzynki z różnokolorowymi warzywami oraz półki wypełnione najlepszymi produktami zachwycają oczy wszystkich przechodniów. Do zestawu dołączono brązową skrzyneczkę na kółkach, którą bardzo łatwo można przetransportować w inne miejsce, kluczyk oraz trzy różnokolorowe butelki. Mała figurka Anny liczy ok. 5,5 cm.

Walizka, w której znajduje się sklepik, choć niewielka, to bardzo szczegółowo odzwierciedla każdy detal prawdziwego straganu. Większość elementów wewnątrz wykonano z gąbczastego materiału, dzięki czemu całość jest lekka i zestaw z łatwością można przenieść w inne miejsce.

Polecamy