Wczytuję dane...
Model: 19811
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: mga entertaiment
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

LOL SURPRISE OMG SAMOLOT REMIX PLANE 4w1 571339

image

LOL PLANE SAMOLOT REMIX OMG SURPRISE 4w1 571339

LOL Samolot Plane Remix OMG mówi kapitan, jesteśmy gotowi do startu! Podróżuj z klasą z L.O.L. Surprise! OMG Remix samolot 4w1.

image

LOL Samolot OMG REMIX!

Wspaniały zestaw LOL OMG REMIX samolot, samochód, studio nagrań i mikser. Rozpakuj 50 niespodzianek, w tym światła robocze i dźwięki, wózek na napoje z talerzami i kubkami, walizki na kółkach, otwierane i zamykane schowki nad głową, pasy bezpieczeństwa i wiele więcej!

image

LOL PLANE Surprise 4w1 571339

L.O.L. Surprise! O MÓJ BOŻE. lalki modowe i wszystkie inne L.O.L. Surprise! lalki. Samolot 4w1 zabierze naszą supergwiazdę B.B.s na ostateczny koncert - So Extra Tour. Wchodzą na pokład samolotu, gdzie B.B.s może odpocząć podczas długiego lotu. Następnie, kiedy wylądują, wyciągnij sekcję siedziska i jazda na koncert staje się niespodzianką. Ale nagle uderza inspiracja muzyczna i te królowe muszą nagrać nową piosenkę! Odłącz i obróć samolot na bok, aby stworzyć studio nagrań i mikser, w którym B.B.s może pracować nad swoim najnowszym remiksem.

image

Odkryj ponad 50 niespodzianek!

W samolocie są miejsca dla 4 lalek oraz fotel pilota. Przednie siedzenia obracają się, więc najlepsi przyjaciele mogą rozmawiać podczas lotu. Następnie, gdy nadejdzie pora snu, fotele odchylają się, aby B.B.s mógł odpocząć.

image

Parametry:

  • Płeć: - Dziewczynki
  • Wiek dziecka: - 3 lata +
  • Kod katalogowy: - 571339
  • Liczba elementów: - 50
  • Producent - MGA
Polecamy