Wczytuję dane...
Model: 19861
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: mga entertaiment
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

LOL SURPRISE WIELKI NIEBIESKI KAMPER 569459 4W1

image

L.O.L. Surprise! Zestaw Glamper 4 w 1 

L.O.L. Surprise O.M.G. Glamper to najbardziej szykowny kamper do podróżowania w stylu. Dostępny w nowym, wystrzałowym kolorze...ponadto jest to zestaw 4 w 1! Zmień Glampera w prosty sposób w kamper, domek, basen, a nawet wybieg dla lalek!

Zestaw L.O.L. Surprise! O.M.G. Glamper zawiera aż 55 niespodzianek do rozpakowania dla największych fanów serii i aż 10 miejsc do zabawy. W Glamperze zabawy nie ma końca - możesz bawić się zarówno laleczkami L.O.L. Surprise, jak i większymi O.M.G., co pozwala na rozwijanie wielu ciekawych scenariuszy zabawy.

image

Odczepiany przód kampera glampera LOL

W odczepianym przodzie samochodziku znajduje się ukryta scena dla DJ-a z działającymi światłami i klaksonem i stacją dokującą na smartfona, zwiększając realizm zabawy. Tylna część kampera skrywa w sobie miejsce spotkań godne pozazdroszczenia. Przygotuj stylizację dla lalki przy toaletce z prawdziwym bezpiecznym lustrem i zaprezentuj ją na szałowym wybiegu - na jego końcu znajduje się stacja dla lalki, gdzie możesz przekręcić kółkiem, by zaprezentować jej kreację w pełnej krasie. Po skończonym pokazie mody - czas na relaks! Zjedź dwupiętrową zjeżdżalnią do podświetlanego basenu i urządź imprezę z grillem. Jeśli impreza się skończy. Nic trudnego - ułóż laleczki do snu. Kamper skrywa w sobie łóżko piętrowe dla dwóch lalek L.O.L. Surprise i jedno duże łóżko dla lalki O.M.G.

image

Kamper LOL - specyfikacja:

  • Aż 4 miejsca do zabawy: Ciężarówka kamper, domek, wybieg dla lalek i basen.
  • Aż 55 niespodzianek do odkrycia dla lalek O.M.G. i L.O.L. Surprise!
  • Ponad 10 stref zabawy - łóżka piętrowe, 2 piętrowa zjeżdżalnia, stacja do makijażu, ogródek z grillem, scena dla DJ-a i jeszcze więcej!
  • Glamper rozkłada się do wymiarów 60 × 90 cm w pełni umeblowanej strefy do zabawy, korzystając z samochodziku w pełnej krasie z działającymi światłami i efektami dźwiękowymi. Teraz w supermodnym kolorze electric blue.
  • Wszystkie akcesoria zawarte w zestawie mogą być przechowane w samochodziku po skończonej zabawie.

image

Polecamy