Wczytuję dane...
Model: BIGbuggy
Gwarancja: 12 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: big
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Towar powystawowy może posiadać delikatne ryski, zadrapania. Nie posiada oryginalnego kartonowego opakowania wysyłany w opakowaniu zastępczym

BIG-Buggy 3-in-1 to solidny chodzik dla dzieci, który pomaga im stawiać pierwsze kroki, a jednocześnie jest idealnym środkiem transportu dla ich ulubionej zabawki jako przyczepka dla wszystkich BIG-Bobby-Car. Wózek jest produkowany w Niemczech przez BIG, producenta BIG Bobby Car, z wysokiej jakości tworzyw sztucznych.
Specjalnym dodatkiem dla bezpieczeństwa dzieci jest bezstopniowo regulowana funkcja hamulca, która może być dostosowana indywidualnie do dzieci, a tym samym dodatkowo wspomaga je podczas treningu chodzenia. Szeroki rozstaw osi, cztery ciche koła oraz duży, ergonomiczny uchwyt zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo podczas pchania i nauki chodzenia. Dwuścienna plastikowa powłoka z wytrzymałego i odpornego na warunki atmosferyczne materiału zapewnia długą i beztroską zabawę.

Ale BIG-Buggy to nie tylko doskonała zabawka na pierwsze próby chodzenia. W dużej przyczepce jest wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich ukochanych zabawek. Odporne na pot i ślinę tworzywo sztuczne jest łatwe i higieniczne w czyszczeniu. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu delikatnej szarości w połączeniu z jasnobiałymi i zabawnymi naklejkami z potworami, solidny wózek zachwyci zarówno małe dziewczynki, jak i małych chłopców. W przedniej części znajduje się również składany i rozkładany hak holowniczy BIG Bobby Car (Classic, New i NEXT) , dzięki czemu mali właściciele mogą łatwo przymocować go do BIG Bobby Car (Classic, New i NEXT)

Szczegóły:

  • 3-in 1: chodzik dla niemowląt, wózek spacerowy i przyczepa
  • 4 koła z bezstopniową regulacją funkcji hamowania
  • Schowek
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 12 miesiąca życia
Polecamy