Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 8.99 PLN
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

PRZEDMIOT POWYSTAWOWY SPRAWNY POSIADA OPAKOWANIE ZASTEPCZE.

Butelka bidon na wode FLSK 750 ml

Idealna butelka do picia dla Ciebie

Butelka do picia musi ułatwić Ci życie: dzięki letniej butelce do picia FLSK przestarzałe napoje należą do przeszłości. Dzieje się tak dzięki unikalnej technologii VICC® (powłoka miedziana izolowana próżniowo): pomiędzy dwuściennym korpusem butelki znajduje się izolacyjna warstwa próżniowa, która zapobiega ucieczce ciepła i zimna. Ponadto powłoka miedziana na zewnętrznej stronie wewnętrznej warstwy ze stali nierdzewnej zwiększa wydajność izolacyjną. Butelka do picia FLSK zapewnia niezawodne gotowanie napojów przez 18 godzin i mroźne przez 24 godziny - a FLSK nie obchodzi, czy zostawisz je w palącym słońcu, czy przenosi je przez zimne górskie powietrze przez wiele godzin w zewnętrznej kieszeni plecaka.

Najwyższa jakość i nowoczesny design

Butelka do picia FLSK łączy najwyższe wymagania techniczne z purystycznym wzornictwem. Termos FLSK jest poręczny, lekki i dostępny w trzech rozmiarach. Jest absolutnie gazowany, bez smaku i w 100% gęsty. Pokrywa zamyka się idealnie i zapobiega ucieczce nawet kropli cieczy.

Wolny od BPA i trwały

Butelka do picia FLSK jest wykonana ze stali nierdzewnej typu 304, dzięki czemu jest wolna od rdzy, bez smaku i oczywiście bez plastyfikatora. Wysoka jakość wykonania zapewnia, że możesz korzystać z FLSK przez bardzo długi czas - oszczędza to zasoby i środowisko.

Czyszczenie i pielęgnacja

Po użyciu wypłucz butelkę z wodą FLSK gorącą wodą lub użyj perełek czyszczących i jest gotowy do ponownego użycia.

  • W butelce FLSK Twoje napoje pozostają lodowate przez 24 godziny, a gotowanie na parze przez 18 godzin - dzięki innowacyjnej technologii VICC.
  • Termos FLSK jest w 100% niekorozyjny, bez smaku, szczelny i trwały.
  • Idealny dla dzieci: Termos ze stali nierdzewnej FLSK 304 nie zawiera BPA i dlatego doskonale nadaje się jako butelka do picia do żywności szkolnej i dziecięcej.
  • Dostajesz solidny termos FLSK o pojemności 500 ml, 750 ml lub 1000 ml, który jest idealną butelką na napoje do jogi, turystyki, tenisa, golfa i na siłowni.
  • Wybierz spośród butelek FLSK w kolorze różowego złota, czerni, czerwieni, jasnoniebieskiego, białego, stali nierdzewnej, ciemnoniebieskiego, ciemnozielonego i białego marmuru Twojego ulubionego koloru.

Polecamy