Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 8.99 PLN
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Alenil Q to suplement diety na bazie fermentowanego czerwonego ryżu, betainy, koenzymu Q10, witaminy E, witaminy B6, kwasu foliowego i witaminy B12. Monakolina K z czerwonego ryżu pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

Korzystny efekt uzyskuje się przy spożyciu 10 mg Monakoliny K. dziennie Witamina B6, Witamina B12 i kwas foliowy przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny, a witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. .'

przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, w temperaturze nie przekraczającej 25 ° C, z dala od źródeł światła i ciepła. Minimalny okres przechowywania odnosi się do produktu w nieotwartym i prawidłowo przechowywanym opakowaniu.

Sformatuj 2 blistry po 15 tabletek.

Jak używać

Jedna tabletka dziennie, najlepiej na pełny żołądek.

Ostrzeżenia

Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej, zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Chronić przed dziećmi poniżej trzeciego roku życia. Nie przyjmować w przypadku stwierdzonej alergii lub nietolerancji na jeden lub więcej składników obecnych w produkcie.

Polecamy