Wczytuję dane...
Gwarancja: 3 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 8.99 PLN
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Wygładzająca szczotka dla mężczyzn oraz kobiet

  • Wielofunkcyjny grzebień 3 w 1: ten grzebień do prostowania jest idealny dla mężczyzn z różnymi rodzajami brody lub włosów. Takie jak kręcone, cienkie, grube, płaskie, proste, długie lub krótkie włosy. Zęby miękkiego gumowego grzebienia po zewnętrznej stronie ceramicznych zębów grzewczych sprawią, że twoje włosy będą gładkie i bez uszkodzeń. Zaspokaja potrzeby różnych fryzur: krótkie włosy, długie włosy, broda.
  • 3 poziomy temperatury - Ceramiczny element grzewczy bezpieczeństwa i obrotowy przewód zasilający o 360 ° z trzema poziomami temperatury: 150 ° C (302 ° F) / 180 ° C (356 ° F) / 210 ° C ( 410 ° F), od 150 do 210 stopni Celsjusza, zapewnia idealne ciepło dla różnych rodzajów włosów. Ponadto grzebień do prostowania ma podwójne napięcie w zakresie od 110 V do 240 V, dzięki czemu można go zabrać ze sobą wszędzie.
  • Doskonała oszczędność czasu: rozgrzej wstępnie w 30 sekund, różne poziomy temperatury dla wszystkich rodzajów włosów. Grzebień grzewczy umożliwia szybkie prostowanie i prostowanie włosów, co znacznie skraca czas stylizacji. Ogrzewa przez zintegrowany PTC przez 30 sekund, wykonuje szybkie nagrzewanie, wyrównuje temperaturę, jest bezpieczny i niezawodny.
  • Bezpieczna konstrukcja- Ten grzebień do prostowania ma funkcję automatycznego zatrzymania po 30 sekundach z obrotowym kablem zasilającym o 360 °. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa trudnopalnego, podkładka grzewcza nie dotyka skóry, zapobiegając w ten sposób poparzeniom.
  • Prezent dla całej rodziny- Ten wygładzający pędzel to doskonały prezent dla całej rodziny, może być stosowany zarówno dla kobiet i dzieci, jak i dla mężczyzn i ich brody.

Mężczyźni zawsze wstają rano i patrzą na zniszczone włosy i długą brodę, ale muszą poświęcić czas na ich rozczesanie. To, czego naprawdę potrzebujesz, to szybka wygładzająca szczotka do brody / włosów.

Podgrzewana ceramiczna szczotka prostująca w przeciwieństwie do większości innych podgrzewanych szczotek prostujących, ceramiczne płyty grzewcze oferują natychmiastową temperaturę, nawet na całej powierzchni. Zawsze utrzymuje stały poziom ciepła, aby zapewnić maksymalne wygładzenie przy każdym przejściu, specjalne gumowe i ceramiczne zęby zapobiegają poparzeniu i szybko zaspokajają potrzeby dotyczące różnych fryzur i wygładzają brodę samodzielnie. nawet w 3 minuty.